Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor kring Trä & Teknik!

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor kring Trä & Teknik!

Jan Nilsson
Affärsansvarig samt presskontakt
jan.nilsson@svenskamassan.se
+46 (0)31-708 86 64
Kontakta Jan om ni vill diskutera ett deltagande på Trä & Teknik eller har pressfrågor. Eller om ni vill medverka på annat sätt, genom något samarbete eller t.ex. som föreläsare eller skapa aktiviteter.

Stefan Sundqvist
Säljare
stefan.sundqvist@svenskamassan.se
+46 (0)31-708 80 71
Kontakta Stefan om ni vill medverka med monter.

Ann-Sofi Hermansson
Projektkoordinator
ann-sofi.hermansson@svenskamassan.se
+46 (0)31-708 81 28

Roger Nöjd
After Sales – Monterservice
roger.nojd@svenskamassan.se
+46 (0)31-708 80 90

Annika Persson
Affärsutvecklare
annika.persson@svenskamassan.se
+46 (0)31-708 80 43
Kontakta Annika om ni har frågor eller idéer kring arrangemanget.


International Sales

Norge, Baltikum, Polen och Island
Kjell Dehli
Scanexpo
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk, Norway
+47 64 92 71 09
kjell@scanexpo.com

Danmark
Rud Jacobsson
Korf & Co
Bredgade 63
DK 1260 København K, Denmark
+45 70 20 20 06
rud@korf.dk

Tyskland, Österrike och Nederländerna
Alexander Zielke
SvenskConsult
Postfach 1505
65800 Bad Soden, Germany
+49 1733 189 237
svenskconsult@t-online.de

Belgien, Frankrike, Storbritannien & Schweiz
Annette Denys
adenys@nordnet.fr
+33 296 95 06 02
Mobil +33 611 73 75 24